• 31 січня 2019 року в Херсонському державному університеті розпочато ІІ (обласний) етап Усеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

  • 10 грудня 2018 року в Департаменті освіти, науки та молоді Херсонської ОДА за результатами розгляду документів та публічного захисту наукових досліджень, було визначено переможця на отримання обласної стипендії кращому молодому науковцеві Херсонської області за підсумками 2018 року. 
    Члени комісії, до якої ввійшли депутати Херсонської обласної ради, учені вишів та наукових установ області, представники громадських організацій, шляхом таємного голосування кращим молодим науковцем Херсонської області 2018 року визначили кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри економічної теорії та міжнародних економічних відносин Херсонського державного університету АННУ ЧМУТ. Тема дослідження «Гармонізація взаємовідносин учасників інтеграції з виробництва молочної продукції в Херсонській області».
    Зазначимо, що в конкурсі взяли участь учені віком до 35 років, що представляли, крім Херсонського державного університету, ще й Херсонську державну морську академію, Херсонський державний аграрний університет, Херсонську філію Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Міжнародний університет бізнесу і права. 
    Стипендію присуджують за особливі досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які забезпечують реалізацію стратегічних цілей, завдань, пріоритетів і напрямів сталого економічного й соціального розвитку Херсонської області.

  • 9 листопада 2018 року в Херсонському державному університеті стартував I етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

    (презентація для завідувачів кафедр)

en_USEnglish
ukUkrainian en_USEnglish